Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Q&E alkūnė 75-75

GF Uponor Q&E alkūnė 75-75
Partijos Nr.1085080

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto plotis200
Prekės vieneto aukštis80
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto ilgis200
Prekės vieneto svoris0,68

Measurements

Ilgis (l2)149
z163,5
Z264,5
Ilgis (l1)149

Packaging

Pakuotė GTIN06414905470501 06414905453917 06414905501403
Pakuotės aukštis80 203 955
Pakuotės ilgis200 254 1200
Pakuotės kiekis1 2 64
Pakuotės plotis200 197 800
Pakuotės svoris0,684 1,498 72,936
Pakuotės tipasPlastic_Bag Box Pallet
Pakuotės tūris0,0032 0,010157714 0,9168

Product code

Item no LVI2072351
Item no GTIN06414905207961
Item no NRF5110242
Item no EAN6414905207961
Item no NOBB50410863
Item no RSK1882237
Item no GF35001085080
Item no VVS045276275