Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Q&E žiedas 32

GF Uponor Q&E žiedas 32
Partijos Nr.1057456

Prekės duomenys

Matmenys

Item_UOMvnt.
Prekės vieneto plotis35
Prekės vieneto svoris0,01
Prekės vieneto ilgis35
Prekės vieneto aukštis31

Measurements

LENGTH_L32
Vidinis_skersmuo_di32,4
Z1,3
Išorinis skersmuo_do41,8

Packaging

Pakavimo medžiaga (numeris)04 20 -
Pakavimo medžiaga (trumpa)PELD PAP_C -
Pakuotė GTIN06414905408771 06414905408788 06414905408795
Pakuotės aukštis50 290 1029
Pakuotės ilgis150 280 1200
Pakuotės kiekis10 150 5400
Pakuotės plotis138 253 800
Pakuotės svoris0,103 1,885 92,86
Pakuotės tipasPouch Box Pallet
Pakuotės tūris0,001035 0,0205436 0,9878399999999999

Product code

Item no RSK1880311
Item no NRF5110162
Item no EAN7321500054496
Item no LVI2072957
Item no GTIN07321500054496
Item no GF35001057456
Item no VVS045338232
Item no NOBB48166958

Dokumentai

Techninė specifikacija
1 KB1119947

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119947)

Montavimo instrukcija
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Techninė specifikacija
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)