Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Radi Pipe vamzdis 20x2,0 120m

GF Uponor Radi Pipe vamzdis 20x2,0 120m
Partijos Nr.1022518

Prekės duomenys

Matmenys

Item_UOMm
Prekės vieneto aukštis20
Prekės vieneto ilgis1000
Prekės vieneto plotis20
Prekės vieneto svoris0,129

Measurements

Sienelės storis_s2
Išorinis skersmuo_do20

Packaging

Pakuotė GTIN06414905260669 06414905260676
Pakuotės aukštis160 950
Pakuotės ilgis790 1200
Pakuotės kiekis120 840
Pakuotės plotis790 800
Pakuotės svoris15,635 142,76
Pakuotės tipasBox Pallet
Pakuotės tūris0,099856 0,912

Product code

Item no RSK2418029
Item no GF35001022518
Item no VVS087230120
Item no LVI2012121
Item no EAN7321500033125
Item no GTIN07321500033125

Dokumentai

Montavimo instrukcija
1 KB1187006

GF IM Uponor PE-Xa (1187006)

Techninė specifikacija
1 KB1119947

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119947)

Techninė specifikacija
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1161958

Uponor EPD Radi Pipe