Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor RS fiksavimo žiedas RS3 grey

GF Uponor RS fiksavimo žiedas RS3 grey
Partijos Nr.1042922

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto ilgis280
Prekės vieneto svoris0,004
Prekės vieneto plotis8
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto aukštis8

Packaging

Pakavimo medžiaga (numeris)4
Pakavimo medžiaga (trumpa)LDPE
Pakuotė GTIN06414905458851
Pakuotės aukštis15
Pakuotės ilgis320
Pakuotės kiekis10
Pakuotės plotis200
Pakuotės svoris0,06
Pakuotės tipasPlastic_Bag
Pakuotės tūris0,00096

Product code

Item no VVS045459122
Item no LVI1720627
Item no GTIN04021598106864
Item no NRF5079073
Item no EAN4021598106864
Item no RSK1877272
Item no GF35001042922