Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor RS flanšas RS2-DN65

GF Uponor RS flanšas RS2-DN65
Partijos Nr.1059399

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto plotis190
Prekės vieneto aukštis46
Prekės vieneto svoris4,25
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto ilgis190

Measurements

Vidinis_skersmuo_di48,7
z125
LENGTH_L45
Z Matavimas k145
Išorinis skersmuo_do185

Packaging

Pakuotė GTIN06414905481460 06414905481477
Pakuotės aukštis58 700
Pakuotės ilgis220 1200
Pakuotės kiekis1 90
Pakuotės plotis210 800
Pakuotės svoris4,35 407,5
Pakuotės tipasBase_Box Pallet
Pakuotės tūris0,0026796 0,672

Product code

Item no GTIN04021598121713
Item no NRF5071282
Item no EAN4021598121713
Item no GF35001059399
Item no VVS045458065
Item no RSK1897884

Status

MTO (longer delivery times)Prekę galima užsakyti, minimalus užsakymo įvykdymo laikas - 2 savaitės