Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor RS jungtis 40-RS2

GF Uponor RS jungtis 40-RS2
Partijos Nr.1046940

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto ilgis67
Prekės vieneto aukštis65
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto plotis67
Prekės vieneto svoris0,38

Measurements

Ilgis (l2)37,9
Ilgis (l1)20
z16,9
LENGTH_L64,8

Packaging

Pakuotė GTIN06414905401772 06414905401789
Pakuotės aukštis85 654
Pakuotės ilgis120 1200
Pakuotės kiekis1 480
Pakuotės plotis100 800
Pakuotės svoris0,44 209,224
Pakuotės tipasBase_Box Pallet
Pakuotės tūris0,00102 0,62784

Product code

Item no GTIN04021598114364
Item no VVS045450040
Item no GF35001046940
Item no NRF5071231
Item no LVI1720820
Item no EAN4021598114364

Status

MTO (longer delivery times)Prekę galima užsakyti, minimalus užsakymo įvykdymo laikas - 2 savaitės