Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor RS jungtis 25-RS2

GF Uponor RS jungtis 25-RS2
Partijos Nr.1095819

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto ilgis75
Prekės vieneto aukštis70
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto svoris0,36
Prekės vieneto plotis70

Measurements

Ilgis (l2)28,3
Ilgis (l1)20,1
LENGTH_L74,9
z126,5

Packaging

Pakuotė GTIN06414905481606 06414905555581
Pakuotės aukštis80 600
Pakuotės ilgis120 800
Pakuotės kiekis1 378
Pakuotės plotis100 1200
Pakuotės svoris0,415 176,87
Pakuotės tipasBase_Box Pallet
Pakuotės tūris0,00096 0,576

Product code

Item no NRF5071228
Item no EAN6414905480128
Item no LVI1720818
Item no GTIN06414905480128
Item no GF35001095819
Item no RSK1899575
Item no VVS045450325