Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor S-Press jungtis išoriniu sriegiu 40-R1 1/2"

GF Uponor S-Press jungtis išoriniu sriegiu 40-R1 1/2"
Partijos Nr.1046902

Prekės duomenys

Matmenys

Item_UOMvnt.
Prekės vieneto ilgis72
Prekės vieneto plotis54
Prekės vieneto svoris0,311
Prekės vieneto aukštis54

Measurements

Vyriškas_gija_R1 1/2
Ilgis (l2)37,5
z114,5
Ilgis (l1)20
Z Matavimas d40
LENGTH_L72

Packaging

Pakuotė GTIN06414905401437 06414905401444
Pakuotės aukštis89 560
Pakuotės ilgis176 1120
Pakuotės kiekis5 960
Pakuotės plotis135 748
Pakuotės svoris2,409 468,48
Pakuotės tipasBase_Box Pallet
Pakuotės tūris0,00211464 0,4691456

Product code

Item no NRF1627543
Item no GTIN04021598113992
Item no VVS045481042
Item no LVI1720929
Item no EAN4021598113992
Item no GF35001046902