Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor S-Press perėjimas 63-50

GF Uponor S-Press perėjimas 63-50
Partijos Nr.1032884

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto svoris0,249
Prekės vieneto plotis72
Prekės vieneto ilgis115
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto aukštis72

Measurements

LENGTH_L114,8
z116,9
Ilgis (l2)37
Ilgis (l1)60,9

Packaging

Pakuotė GTIN06414905281190 06414905281206
Pakuotės aukštis105 756
Pakuotės ilgis146 1200
Pakuotės kiekis1 384
Pakuotės plotis93 800
Pakuotės svoris0,296 138,664
Pakuotės tipasBase_Box Pallet
Pakuotės tūris0,00142569 0,72576

Product code

Item no LVI1720121
Item no GTIN06414905220830
Item no NRF5114366
Item no EAN6414905220830
Item no VVS087455163
Item no GF35001032884
Item no RSK1899463
Item no NOBB54939012