Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor S-Press PLUS jungtis išoriniu sriegiu 25-R3/4"

GF Uponor S-Press PLUS jungtis išoriniu sriegiu 25-R3/4"
Partijos Nr.1070507

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto svoris0,101
Prekės vieneto plotis32.3
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto ilgis54.5
Prekės vieneto aukštis32.3

Measurements

Ilgis (l2)28,3
LENGTH_L54,5
Ilgis (l1)15
z111,2
Vyriškas_gija_R3/4

Packaging

Pakuotė GTIN06414905635283 06414905635467 06414905499182
Pakuotės aukštis89 188 708
Pakuotės ilgis176 277 1200
Pakuotės kiekis10 80 3840
Pakuotės plotis67 179 800
Pakuotės svoris1,048 8,784 446,632
Pakuotės tipasBase_Box Box Pallet
Pakuotės tūris0,001049488 0,009321604 0,67968

Product code

Item no VVS045481310
Item no LVI1720177
Item no GTIN06414905218271
Item no RSK1899416
Item no GF35001070507
Item no NRF5114433
Item no EAN6414905218271
Item no NOBB55171813