Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor S-Press PLUS redukcinis trišakis 25-16-16

GF Uponor S-Press PLUS redukcinis trišakis 25-16-16
Partijos Nr.1039953

Prekės duomenys

Matmenys

Item_UOMvnt.
Prekės vieneto aukštis55.1
Prekės vieneto plotis32.2
Prekės vieneto ilgis86.5
Prekės vieneto svoris0,053

Measurements

Ilgis (l1)47,5
Z219,1
z119,2
Ilgis (l2)39
Z319,1
Ilgis (l3)39

Packaging

Pakuotė GTIN06414905635238 06414905635405 06414905479993
Pakuotės aukštis89 189 711
Pakuotės ilgis176 357 1200
Pakuotės kiekis10 80 1920
Pakuotės plotis135 275 800
Pakuotės svoris0,604 5,352 153,448
Pakuotės tipasBase_Box Box Pallet
Pakuotės tūris0,00211464 0,018555075 0,68256

Product code

Item no RSK1807989
Item no NOBB55171665
Item no NRF5114407
Item no EAN6414905228911
Item no VVS087444122
Item no GF35001039953
Item no LVI1720710
Item no GTIN06414905228911