Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor S-Press PLUS redukcinis trišakis 32-20-32

GF Uponor S-Press PLUS redukcinis trišakis 32-20-32
Partijos Nr.1039959

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto svoris0,097
Prekės vieneto ilgis102
Prekės vieneto plotis39.3
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto aukštis63.65

Measurements

Ilgis (l3)51
Ilgis (l2)44
Z323,2
z123,2
Ilgis (l1)51
Z222,7

Packaging

Pakuotė GTIN06414905480043 06414905528738 06414905480067
Pakuotės aukštis89 188 708
Pakuotės ilgis176 277 1200
Pakuotės kiekis5 20 960
Pakuotės plotis135 179 800
Pakuotės svoris0,524 2,373 137,894
Pakuotės tipasBase_Box Box Pallet
Pakuotės tūris0,00211464 0,009321604 0,67968

Product code

Item no LVI1720716
Item no GTIN06414905228973
Item no VVS087443132
Item no GF35001039959
Item no NRF5114414
Item no EAN6414905228973
Item no RSK1807995
Item no NOBB55171722