Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor S-Press PLUS trišakis 25-25-25

GF Uponor S-Press PLUS trišakis 25-25-25
Partijos Nr.1039946

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto ilgis95
Prekės vieneto plotis32.2
Prekės vieneto svoris0,083
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto aukštis47.9

Measurements

Ilgis (l2)47,5
Z319,2
z119,2
Ilgis (l3)47,5
Ilgis (l1)47,5
Z219,2

Packaging

Pakuotė GTIN06414905288991 06414905425587 06414905289011
Pakuotės aukštis89 188 708
Pakuotės ilgis176 277 1200
Pakuotės kiekis5 20 960
Pakuotės plotis135 179 800
Pakuotės svoris0,454 2,076 127,872
Pakuotės tipasBase_Box Box Pallet
Pakuotės tūris0,00211464 0,009321604 0,67968

Product code

Item no VVS087440125
Item no GF35001039946
Item no NRF5114399
Item no EAN6414905228843
Item no LVI1720703
Item no GTIN06414905228843
Item no RSK1807982
Item no NOBB55171597