Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor S-Press redukcinė jungtis 50-32

GF Uponor S-Press redukcinė jungtis 50-32
Partijos Nr.1039943

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto ilgis79.5
Prekės vieneto svoris0,109
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto aukštis55.4
Prekės vieneto plotis55.4

Measurements

Ilgis (l2)27,8
LENGTH_L79,5
Ilgis (l1)38,9
z112,8

Packaging

Pakuotė GTIN06414905480371 06414905480388
Pakuotės aukštis89 678
Pakuotės ilgis176 1200
Pakuotės kiekis3 1152
Pakuotės plotis67 800
Pakuotės svoris0,378 169,171
Pakuotės tipasBase_Box Pallet
Pakuotės tūris0,001049488 0,65088

Product code

Item no VVS087455150
Item no GF35001039943
Item no LVI1720700
Item no GTIN06414905228812
Item no RSK1899409
Item no NOBB55171272
Item no NRF5114396
Item no EAN6414905228812