Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor S-Press trišakis 63-25-63

GF Uponor S-Press trišakis 63-25-63
Partijos Nr.1032889

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto aukštis72
Prekės vieneto ilgis203
Prekės vieneto plotis105
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto svoris0,472

Measurements

Ilgis (l3)101,2
z140,3
Ilgis (l2)67,8
Z340,3
Ilgis (l1)101,2
Z238,8

Packaging

Pakuotė GTIN06414905281350 06414905281367
Pakuotės aukštis105 756
Pakuotės ilgis224 1200
Pakuotės kiekis1 150
Pakuotės plotis160 800
Pakuotės svoris0,592 113,8
Pakuotės tipasBase_Box Pallet
Pakuotės tūris0,0037632 0,72576

Product code

Item no LVI1720158
Item no GTIN06414905220885
Item no NOBB54939061
Item no NRF5114372
Item no EAN6414905220885
Item no GF35001032889
Item no VVS087442160
Item no RSK1808043