Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Uni Pipe PLUS izoliuotas vamzdis 16x2,0 blue 75m

GF Uponor Uni Pipe PLUS izoliuotas vamzdis 16x2,0 blue 75m
Partijos Nr.1062181

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto ilgis1000
Item_UOMm
Prekės vieneto plotis36
Prekės vieneto aukštis36
Prekės vieneto svoris0,143

Measurements

Išorinis skersmuo_do136
Sienelės storis_s110
Išorinis skersmuo_do16
Sienelės storis_s2

Packaging

Pakuotė GTIN06414905412860 06414905412877
Pakuotės aukštis787 1718
Pakuotės ilgis779 1200
Pakuotės kiekis75 450
Pakuotės plotis389 800
Pakuotės svoris13,15 103,9
Pakuotės tipasBase_Box Pallet
Pakuotės tūris0,238485397 1,64928

Product code

Item no LVI1720149
Item no GTIN04021598123526
Item no RSK2004929
Item no VVS087481416
Item no GF35001062181
Item no NRF5071201
Item no EAN4021598123526

Status

MTO (longer delivery times)Prekę galima užsakyti, minimalus užsakymo įvykdymo laikas - 2 savaitės