Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Uni-X užveržiama jungtis 16-3/4"FT Euro

GF Uponor Uni-X užveržiama jungtis 16-3/4"FT Euro
Partijos Nr.1058090

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto ilgis22
Prekės vieneto aukštis30
Prekės vieneto plotis30
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto svoris0,062

Measurements

Cilindrinis_sriegis_G0,75
z13
LENGTH_L22,5
Ilgis (l2)8,4
Ilgis (l1)13

Packaging

Pakuotė GTIN06414905409365 06414905409372 06414905409389
Pakuotės aukštis30 89 570
Pakuotės ilgis50 176 1120
Pakuotės kiekis1 25 2400
Pakuotės plotis30 135 748
Pakuotės svoris0,063 1,589 162,97
Pakuotės tipasPlastic_Bag Box Pallet
Pakuotės tūris0,000045 0,00211464 0,4775232

Product code

Item no NRF5071443
Item no EAN4021598119673
Item no GF35001058090
Item no LVI1720676
Item no GTIN04021598119673
Item no NOBB48505202
Item no VVS045467616
Item no RSK1882155