Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Wipex dviguba jungtis 25x3,5-25x3,5

GF Uponor Wipex dviguba jungtis 25x3,5-25x3,5
Partijos Nr.1042970

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto aukštis41
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto svoris0,176
Prekės vieneto ilgis53
Prekės vieneto plotis39

Measurements

Sienelės storis_s3,5
Ilgis (l2)21
Ilgis (l1)21
z112
LENGTH_L54

Packaging

Pakuotė GTIN06414905299874 06414905299881 06414905299898
Pakuotės aukštis44 140 700
Pakuotės ilgis56 248 1200
Pakuotės kiekis1 40 4200
Pakuotės plotis42 138 800
Pakuotės svoris0,179 7,27 788,35
Pakuotės tipasPlastic_Bag Box Pallet
Pakuotės tūris0,000103488 0,00479136 0,672

Product code

Item no LVI1932113
Item no GTIN07331541200738
Item no GF35001042970
Item no RSK1883174
Item no NRF8360781
Item no EAN7331541200738
Item no VVS087882125