Wypełnij koszyk BIM z katalogu produktów

GF Silenta 3A rura AENOR 160-3000

GF Silenta 3A rura AENOR 160-3000
Część nr.1147175

Szczegóły dotyczące produktu:

Wymiary

Szerokość jednostki elementu160
Item_UOMszt.
Długość jednostki przedmiotu3000
Masa jednostkowa przedmiotu8,3
Wysokość jednostki przedmiotu160

Measurements

Długość (l1)73
Z Pomiar d1160,7
Z Measurement DD180,7
Grubość ściany_s20
Pomiar Z m73
Z Pomiar d160
Z Measurement L165,8
DŁUGOŚĆ_L3000
Z Pomiar np3,9
Z Measurement LB3065,8

Packaging

Długość opakowania3000 3146
Ilość w opakowaniu1 21
Materiał opakowania (numer)-51
Materiał opakowaniowy (krótki)-WOOD
Opakowanie GTIN06414900561167 06414900598316
Opakowanie Objętość0,0768 2,4180156
Rodzaj opakowaniaPiece Cage
Szerokość opakowania160 1220
Waga opakowania8,3 190,3
Wysokość opakowania160 630

Product code

Item no GTIN08698652163345
Item no RSK2749217
Item no GF4604016010621
Item no VVS186716300
Item no NRF1486260
Item no EAN8698652163345
Item no NOBB60823929

Status

Item Available From date2026-02-01

Dokumenty

Informacje techniczne
7 KB1187887

GF TI Silenta Premium - Silenta 3A - HT-PP (1187887)

Instrukcja instalacji
3 KB1187772

GF IM Silenta Premium, 3A, HT-PP (1187772)

Certyfikat zatwierdzenia
255 B0000116820

GF BFS CER Silenta 3A SYS MECH PZH B.BK.60110.673.2025 PL EN

Certyfikat zatwierdzenia
621 B0000130547

GF BFS_CER Silenta 3A SYS MECH ITB-KOT-2016 3090 V1 PL PL