Wypełnij koszyk BIM z katalogu produktów

GF Uponor S-Press szczęka zaciskowa 32

GF Uponor S-Press szczęka zaciskowa 32
Część nr.1007088

Szczegóły dotyczące produktu:

Wymiary

Szerokość jednostki elementu105
Długość jednostki przedmiotu152
Wysokość jednostki przedmiotu35
Item_UOMszt.
Masa jednostkowa przedmiotu2,0

Packaging

Długość opakowania180
Ilość w opakowaniu1
Opakowanie GTIN06414905433513
Opakowanie Objętość0,001188
Rodzaj opakowaniaBase_Box
Szerokość opakowania120
Waga opakowania2,05
Wysokość opakowania55

Product code

Item no VVS045498132
Item no NRF5071855
Item no EAN4021598100176
Item no GF35001007088
Item no LVI1725926
Item no GTIN04021598100176
Item no NOBB46853686
Item no RSK1876994