Wypełnij koszyk BIM z katalogu produktów

GF Uponor Ecoflex Supra PLUS Pipe, 1-cable 75x6,8/175 1x10W/m

GF Uponor Ecoflex Supra PLUS Pipe, 1-cable 75x6,8/175 1x10W/m
Część nr.1095738

Szczegóły dotyczące produktu:

Wymiary

Wysokość jednostki przedmiotu175
Item_UOMm
Długość jednostki przedmiotu1000
Masa jednostkowa przedmiotu2,9
Szerokość jednostki elementu175

Measurements

Średnica zewnętrzna_do175
Grubość ściany_s16,8
Promień gięcia M0,9
Średnica zewnętrzna_do175

Packaging

Długość opakowania2000
Ilość w opakowaniu150
Opakowanie GTIN06414905537563
Opakowanie Objętość7,4
Rodzaj opakowaniaCoil
Szerokość opakowania1850
Waga opakowania435
Wysokość opakowania2000

Product code

Item no NRF8360935
Item no EAN6414905486519
Item no GF35001095738
Item no RSK2407823
Item no VVS070694475
Item no LVI1844140
Item no GTIN06414905486519