Wypełnij koszyk BIM z katalogu produktów

GF Uponor RS trójnik modułowy RS2-RS2-RS2

GF Uponor RS trójnik modułowy RS2-RS2-RS2
Część nr.1029142

Szczegóły dotyczące produktu:

Wymiary

Długość jednostki przedmiotu101
Masa jednostkowa przedmiotu0,78
Wysokość jednostki przedmiotu74
Item_UOMszt.
Szerokość jednostki elementu88

Measurements

Długość (l1)51
Długość (l2)51
Długość (l3)51

Packaging

Długość opakowania150 1200
Ilość w opakowaniu1 336
Opakowanie GTIN06414905439492 06414905491407
Opakowanie Objętość0,001332 0,6528
Rodzaj opakowaniaBase_Box Pallet
Szerokość opakowania111 800
Waga opakowania0,84 282,24
Wysokość opakowania80 680

Product code

Item no LVI1720815
Item no GTIN04021598106796
Item no NRF5071225
Item no EAN4021598106796
Item no VVS045455112
Item no GF35001029142
Item no RSK1808049