Wypełnij koszyk BIM z katalogu produktów

GF Uponor S-Press PLUS kolano 25-25

GF Uponor S-Press PLUS kolano 25-25
Część nr.1070525

Szczegóły dotyczące produktu:

Wymiary

Szerokość jednostki elementu32.3
Długość jednostki przedmiotu62.8
Item_UOMszt.
Masa jednostkowa przedmiotu0,155
Wysokość jednostki przedmiotu62.8

Measurements

Długość (l2)47
Z219
Długość (l1)47
z119

Packaging

Długość opakowania176 277 1200
Ilość w opakowaniu5 40 1920
Opakowanie GTIN06414905290178 06414905424184 06414905290192
Opakowanie Objętość0,001049488 0,009321604 0,67968
Rodzaj opakowaniaBase_Box Box Pallet
Szerokość opakowania67 179 800
Waga opakowania0,812 6,756 343,2
Wysokość opakowania89 188 708

Product code

Item no VVS045470125
Item no NRF5114452
Item no EAN6414905218455
Item no GF35001070525
Item no RSK1896531
Item no LVI1720191
Item no GTIN06414905218455
Item no NOBB55171964