Wypełnij koszyk BIM z katalogu produktów

GF Uponor Smatrix Base kabel Bus 50m

GF Uponor Smatrix Base kabel Bus 50m
Część nr.1071670

Szczegóły dotyczące produktu:

Wymiary

Wysokość jednostki przedmiotu170
Masa jednostkowa przedmiotu1,998
Długość jednostki przedmiotu200
Item_UOMszt.
Szerokość jednostki elementu200

Measurements

Z Pomiar godz170
Z Pomiar z200
DŁUGOŚĆ_L200

Packaging

Długość opakowania200 400 1200
Ilość w opakowaniu1 2 48
Opakowanie GTIN06414905415885 06414905415892 06414905630301
Opakowanie Objętość0,0068 0,036 1,44
Rodzaj opakowaniaPlastic_Bag Box Pallet
Szerokość opakowania200 300 800
Waga opakowania2 4,9 142,6
Wysokość opakowania170 300 1500

Product code

Item no VVS466253050
Item no GF35001071670
Item no NRF8361222
Item no EAN4021598130821
Item no LVI2024517
Item no GTIN04021598130821
Item no RSK5398324