Wypełnij koszyk BIM z katalogu produktów

GF Uponor Smatrix Base ramka

GF Uponor Smatrix Base ramka
Część nr.1087822

Szczegóły dotyczące produktu:

Wymiary

Masa jednostkowa przedmiotu0,023
Szerokość jednostki elementu77
Wysokość jednostki przedmiotu11
Item_UOMszt.
Długość jednostki przedmiotu77

Measurements

DŁUGOŚĆ_L77
Z Pomiar godz11
Z Pomiar z77

Packaging

Długość opakowania100 400 1200
Ilość w opakowaniu1 90 2160
Opakowanie GTIN06414905630080 06414905285587 06414905630592
Opakowanie Objętość0,00012 0,036 1,44
Rodzaj opakowaniaPlastic_Bag Box Pallet
Szerokość opakowania80 300 800
Waga opakowania0,027 3,6 111,4
Wysokość opakowania15 300 1500

Product code

Item no VVS466253071
Item no LVI2025249
Item no GTIN04021598149892
Item no NRF8361254
Item no EAN4021598149892
Item no NOBB51974398
Item no RSK2987816
Item no GF35001087822