Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Aqua PLUS distribuitor modular 1" 1xG1/2"MT c/c50

GF Uponor Aqua PLUS distribuitor modular 1" 1xG1/2"MT c/c50
Partea nr.1047997

Detalii articol

Dimensiuni

Greutatea unității articolului0,036
Item_UOMbuc
Înălțimea unității articolului39
Lungimea unității articolului68
Lățimea unității articolului55

Measurements

Filet_cilindric_G1/2"
LUNGIME_L66,5
Lungime (l2)33
Z216,7
Lungime (l3)33
Z322,8
Lungime (l1)33,2
z116,7

Packaging

Ambalaj GTIN06414905404513 06414905404520 06414905404544
Cantitate ambalare1 20 2240
Greutate ambalaj0,041 0,92 128,040
Înălțimea ambalajului70 97 914
Lățimea ambalajului120 187 800
Lungimea ambalajului202 282 1200
Material de ambalare (număr)04 20 -
Material de ambalare (scurt)PELD PAP_C -
Tip ambalajPouch Box Pallet
Volumul ambalajului0,0013433 0,00511519 0,8774399999999999

Product code

Item no LVI2072119
Item no GTIN06414905200979
Item no RSK1878133
Item no NOBB48426034
Item no VVS087606004
Item no GF35001047997
Item no NRF5110721
Item no EAN6414905200979

Status

MTO (longer delivery times)Articol disponibil la cerere, timp de livrare minim 2 săptămâni