Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Aqua PLUS distribuitor modular 1" 4x16 c/c50

GF Uponor Aqua PLUS distribuitor modular 1" 4x16 c/c50
Partea nr.1048001

Detalii articol

Dimensiuni

Lungimea unității articolului200
Item_UOMbuc
Lățimea unității articolului60
Greutatea unității articolului0,096
Înălțimea unității articolului60

Measurements

LUNGIME_L216,5
Z322
Lungime (l2)33,2
z116,7
Lungime (l1)33,2
Măsurarea Z b50
Lungime (l3)40
Z216,7

Packaging

Ambalaj GTIN06414905404674 06414905404681 06414905404698
Cantitate ambalare1 6 672
Greutate ambalaj0,105 0,73 106,760
Înălțimea ambalajului70 97 914
Lățimea ambalajului290 187 800
Lungimea ambalajului202 282 1200
Material de ambalare (număr)04 20 -
Material de ambalare (scurt)PELD PAP_C -
Tip ambalajPouch Box Pallet
Volumul ambalajului0,0013433 0,00511519 0,8774399999999999

Product code

Item no LVI2072564
Item no GTIN06414905201020
Item no RSK1878137
Item no NRF5110725
Item no EAN6414905201020
Item no VVS045296616
Item no GF35001048001

Status

MTO (longer delivery times)Articol disponibil la cerere, timp de livrare minim 2 săptămâni