Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Aqua PLUS adaptor Q&E 16

GF Uponor Aqua PLUS adaptor Q&E 16
Partea nr.1087112

Detalii articol

Dimensiuni

Item_UOMbuc
Lățimea unității articolului35
Lungimea unității articolului34
Înălțimea unității articolului30
Greutatea unității articolului0,014

Measurements

Lungime (l2)18
Filet interior Rp1/2
z110,5
LUNGIME_L37,1
Lungime (l1)5

Packaging

Ambalaj GTIN06414905232642 06414905271108 06414905273690
Cantitate ambalare1 30 3360
Greutate ambalaj0,019 0,670 100,04
Înălțimea ambalajului70 97 806
Lățimea ambalajului95 187 800
Lungimea ambalajului202 282 1200
Material de ambalare (număr)04 20 -
Material de ambalare (scurt)PELD PAP_C -
Tip ambalajPouch Box Pallet
Volumul ambalajului0,0013433 0,00511519 0,77376

Product code

Item no RSK2054454
Item no LVI2072452
Item no GTIN06414905237715
Item no GF35001087112
Item no VVS087608016
Item no NOBB52864306
Item no NRF5110347
Item no EAN6414905237715

Status

MTO (longer delivery times)Articol disponibil la cerere, timp de livrare minim 2 săptămâni

Documents

Manual de instalare
2 KB1089672

GF IM Uponor Aqua PLUS manifold (1089672)

Informații tehnice
1 KB1119950

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119950)

Informații tehnice
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Certificat de aprobare
638 B1121770

UPONOR CER Q&E FIT MECH INSP Nr. 12 CRSPB RO RO (1121770)