Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Ecoflex Aqua preizolată 50x6,9/175

GF Uponor Ecoflex Aqua preizolată 50x6,9/175
Partea nr.1018120

Detalii articol

Dimensiuni

Greutatea unității articolului2,54
Lățimea unității articolului175
Item_UOMm
Înălțimea unității articolului175
Lungimea unității articolului1000

Measurements

Raza de curbare M0,55
Diametrul exterior_do175
Diametrul exterior_do150
Grosimea peretelui_s16,9

Packaging

Ambalaj GTIN06414905437221
Cantitate ambalare200
Greutate ambalaj508
Înălțimea ambalajului2400
Lățimea ambalajului2400
Lungimea ambalajului1800
Tip ambalajCoil
Volumul ambalajului10,368

Product code

Item no LVI3010115
Item no GTIN06414905202355
Item no NRF8360534
Item no EAN6414905202355
Item no RSK2190567
Item no NOBB41945400
Item no VVS087361650
Item no GF35001018120

Documents

Raport de instalare
159 B1133508

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133508)

Manual de instalare
1 KB1046550

GF IM Uponor Ecoflex pipe handling (1046550)

Informații tehnice
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)

Certificat de aprobare
568 B1122293

UPONOR CER AQUA PIPE PIP MECH INSP Nr. 18 CRSPB RO RO (1122293)

Environmental Product Declaration (EPD)
912 B1161959

Uponor EPD Ecoflex Aqua (1161959)

Broșură
267 B1142393

Uponor DGNB Ecoflex Aqua (1142393)