Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Ecoflex căciulă de capăt 75+90/250

GF Uponor Ecoflex căciulă de capăt 75+90/250
Partea nr.1088979

Detalii articol

Dimensiuni

Greutatea unității articolului0,8
Lățimea unității articolului250
Item_UOMbuc
Înălțimea unității articolului150
Lungimea unității articolului250

Measurements

Diametrul_interior_di190
Diametru_interior_di275
Lungime (l1)90
Diametrul_interior_di250
LUNGIME_L194

Packaging

Ambalaj GTIN06414905285990
Cantitate ambalare1
Greutate ambalaj0,807
Înălțimea ambalajului150
Lățimea ambalajului250
Lungimea ambalajului250
Tip ambalajPlastic_Bag
Volumul ambalajului0,009375

Product code

Item no LVI3010408
Item no GTIN06414905243273
Item no NRF8360675
Item no EAN6414905243273
Item no RSK2282495
Item no GF35001088979
Item no VVS087856875

Documents

Manual de instalare
289 B1022116

GF IM Uponor Ecoflex căciulă de capăt (1022116)

Informații tehnice
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)