Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Ecoflex set izolator coturi 200/175/140

GF Uponor Ecoflex set izolator coturi 200/175/140
Partea nr.1060985

Detalii articol

Dimensiuni

Lățimea unității articolului310
Lungimea unității articolului830
Item_UOMbuc
Înălțimea unității articolului840
Greutatea unității articolului10,6

Measurements

Diametru_interior_di2175
LUNGIME_L806
Lungime (l1)562,5
Diametrul_interior_di3140
Diametrul_interior_di1200
Lungime (l2)562,5

Packaging

Ambalaj GTIN06414905464111 06414905495917
Cantitate ambalare1 3
Greutate ambalaj10,8 41
Înălțimea ambalajului335 900
Lățimea ambalajului790 800
Lungimea ambalajului1170 1200
Tip ambalajBase_Box Pallet
Volumul ambalajului0,3096405 0,864

Product code

Item no NRF8360832
Item no EAN6414905202683
Item no VVS087910802
Item no GF35001060985
Item no RSK2190472
Item no NOBB47288780
Item no LVI3010402
Item no GTIN06414905202683

Documents

Informații despre produs
129 B1135460

GF PI Uponor Ecoflex insulation sets (1135460)

Manual de instalare
3 KB1071333

GF IM Uponor Ecoflex insulation sets (1071333)

Informații tehnice
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)