Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Ecoflex set izolator prel. 200/175/140

GF Uponor Ecoflex set izolator prel. 200/175/140
Partea nr.1060984

Detalii articol

Dimensiuni

Înălțimea unității articolului325
Lățimea unității articolului400
Greutatea unității articolului9,6
Item_UOMbuc
Lungimea unității articolului1015

Measurements

Diametru_interior_di2175
Diametrul_interior_di1200
LUNGIME_L1125
Lungime (l1)426
Diametrul_interior_di3140

Packaging

Ambalaj GTIN06414905464104 06414905495900
Cantitate ambalare1 6
Greutate ambalaj9,8 62
Înălțimea ambalajului330 960
Lățimea ambalajului496 800
Lungimea ambalajului1020 1200
Tip ambalajBase_Box Pallet
Volumul ambalajului0,1669536 0,9216

Product code

Item no NRF8360831
Item no EAN6414905202676
Item no NOBB47288776
Item no LVI3010401
Item no GTIN06414905202676
Item no VVS087900200
Item no RSK2190471
Item no GF35001060984

Documents

Informații despre produs
129 B1135460

GF PI Uponor Ecoflex insulation sets (1135460)

Manual de instalare
3 KB1071333

GF IM Uponor Ecoflex insulation sets (1071333)

Informații tehnice
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)