Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Ecoflex VIP Thermo Pipe 110X10,0/175

GF Uponor Ecoflex VIP Thermo Pipe 110X10,0/175
Partea nr.1160606

Detalii articol

Dimensiuni

Înălțimea unității articolului175
Item_UOMm
Lungimea unității articolului1000
Greutatea unității articolului5,2
Lățimea unității articolului175

Measurements

Diametrul exterior_do1110
Grosimea peretelui_s110
Diametrul exterior_do175

Packaging

Ambalaj GTIN06414900448604
Cantitate ambalare150
Greutate ambalaj782
Înălțimea ambalajului2400
Lățimea ambalajului1400
Lungimea ambalajului2400
Tip ambalajCoil
Volumul ambalajului8,064

Product code

Item no LVI3010176
Item no EAN6414900506335
Item no GF35001160606
Item no NRF1475897
Item no RSK2523137
Item no GTIN06414900506335

Status

Item Available From date2026-02-01

Documents

Informații tehnice
10 KB1133061

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1133061)

Informații despre produs
1 KB1185021

GF PI Uponor Ecoflex VIP Thermo and VIP Aqua (1185021)

Raport de instalare
117 B1133496

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133496)

Broșură
318 B0000123389

Ecoflex VIP Thermo (0000123389)