Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor MLC ţeavă multistrat bară 90x8,5 5m

GF Uponor MLC ţeavă multistrat bară 90x8,5 5m
Partea nr.1013455

Detalii articol

Dimensiuni

Item_UOMm
Înălțimea unității articolului90
Lungimea unității articolului1000
Lățimea unității articolului90
Greutatea unității articolului2,568

Measurements

Grosimea peretelui_s8,5
Diametrul exterior_do90

Packaging

Ambalaj GTIN06414905423491 06414905257089
Cantitate ambalare5 255
Greutate ambalaj18,72 930
Înălțimea ambalajului110 725
Lățimea ambalajului110 1150
Lungimea ambalajului5070 5080
Tip ambalajCover_Pipe Wooden_Cage
Volumul ambalajului0,061347 4,23545

Product code

Item no RSK1875492
Item no NOBB48328064
Item no VVS087306190
Item no GF35001013455
Item no NRF5071333
Item no EAN4021598012677
Item no LVI1720111
Item no GTIN04021598012677