Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Q&E teu redus 20-16-20

GF Uponor Q&E teu redus 20-16-20
Partea nr.1008689

Detalii articol

Dimensiuni

Greutatea unității articolului0,014
Item_UOMbuc
Înălțimea unității articolului18
Lățimea unității articolului42
Lungimea unității articolului73

Measurements

Lungime (l3)35,5
Lungime (l1)35,5
Z211,25
z113,5
Lungime (l2)29,25
Z313,5

Packaging

Ambalaj GTIN06414905253944 06414900630771 06414905253968
Cantitate ambalare5 40 4480
Greutate ambalaj0,073 0,684 101,608
Înălțimea ambalajului50 97 914
Lățimea ambalajului135 187 800
Lungimea ambalajului185 282 1200
Material de ambalare (număr)04 20 -
Material de ambalare (scurt)PELD PAP_C -
Tip ambalajPouch Medium_Box Pallet
Volumul ambalajului0,0008325 0,000801 0,8774399999999999

Product code

Item no LVI2022306
Item no GTIN06414907052071
Item no RSK1808172
Item no GF35001008689
Item no NRF5111966
Item no EAN6414907052071
Item no VVS045325220

Documents

Informații tehnice
1 KB1119950

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119950)

Manual de instalare
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Informații tehnice
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Certificat de aprobare
638 B1121770

UPONOR CER Q&E FIT MECH INSP Nr. 12 CRSPB RO RO (1121770)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1160630

Uponor EPD Q&E PPSU (1160630)