Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Q&E teu redus 25-16-25

GF Uponor Q&E teu redus 25-16-25
Partea nr.1008690

Detalii articol

Dimensiuni

Lungimea unității articolului82
Greutatea unității articolului0,02
Item_UOMbuc
Înălțimea unității articolului44
Lățimea unității articolului22

Measurements

Lungime (l2)31,5
Z313,5
Lungime (l3)41
Lungime (l1)41
Z213,5
z113,5

Packaging

Ambalaj GTIN06414905253975 06414900630863 06414905253999
Cantitate ambalare5 25 2800
Greutate ambalaj0,104 0,62 94,44
Înălțimea ambalajului50 97 914
Lățimea ambalajului170 187 800
Lungimea ambalajului185 282 1200
Material de ambalare (număr)04 20 -
Material de ambalare (scurt)PELD PAP_C -
Tip ambalajPouch Medium_Box Pallet
Volumul ambalajului0,0008325 0,000801 0,8774399999999999

Product code

Item no VVS045325223
Item no LVI2022310
Item no GTIN06414907052125
Item no RSK1808176
Item no GF35001008690
Item no NRF5111967
Item no EAN6414907052125

Documents

Informații tehnice
1 KB1119950

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119950)

Manual de instalare
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Informații tehnice
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Certificat de aprobare
638 B1121770

UPONOR CER Q&E FIT MECH INSP Nr. 12 CRSPB RO RO (1121770)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1160630

Uponor EPD Q&E PPSU (1160630)