Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Q&E teu redus 25-32-25

GF Uponor Q&E teu redus 25-32-25
Partea nr.1008712

Detalii articol

Dimensiuni

Lungimea unității articolului105
Item_UOMbuc
Greutatea unității articolului0,042
Lățimea unității articolului68
Înălțimea unității articolului43

Measurements

Lungime (l2)49,5
Z324
Lungime (l3)51,5
z124
Lungime (l1)51,5
Z214,5

Packaging

Ambalaj GTIN06414900630924 06414900630931 06414905254682
Cantitate ambalare5 15 1680
Greutate ambalaj0,213 0,739 107,768
Înălțimea ambalajului50 97 914
Lățimea ambalajului130 187 800
Lungimea ambalajului185 282 1200
Material de ambalare (număr)04 20 -
Material de ambalare (scurt)PELD PAP_C -
Tip ambalajPouch Medium_Box Pallet
Volumul ambalajului0,0008325 0,000801 0,8774399999999999

Product code

Item no NRF5111986
Item no EAN6414907052170
Item no RSK1880289
Item no VVS045281316
Item no LVI2072242
Item no GTIN06414907052170
Item no GF35001008712

Documents

Informații tehnice
1 KB1119950

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119950)

Manual de instalare
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Informații tehnice
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Certificat de aprobare
638 B1121770

UPONOR CER Q&E FIT MECH INSP Nr. 12 CRSPB RO RO (1121770)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1160630

Uponor EPD Q&E PPSU (1160630)