Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor S-Press PLUS adaptor sertizare 20-22CU

GF Uponor S-Press PLUS adaptor sertizare 20-22CU
Partea nr.1070617

Detalii articol

Dimensiuni

Item_UOMbuc
Lățimea unității articolului26
Lungimea unității articolului81
Greutatea unității articolului0,073
Înălțimea unității articolului26

Measurements

Lungime (l2)21,3
z118,7
Lungime (l1)41
LUNGIME_L81

Packaging

Ambalaj GTIN06414905468775 06414905424788 06414905499700
Cantitate ambalare15 60 5760
Greutate ambalaj1,135 4,64 469,44
Înălțimea ambalajului89 95 714
Lățimea ambalajului67 179 800
Lungimea ambalajului176 277 1200
Tip ambalajBase_Box Box Pallet
Volumul ambalajului0,001049488 0,004710385 0,68544

Product code

Item no RSK1899442
Item no LVI1720791
Item no GTIN06414905219377
Item no GF35001070617
Item no NRF5114538
Item no EAN6414905219377
Item no VVS045485021
Item no NOBB55172740

Status

MTO (longer delivery times)Articol disponibil la cerere, timp de livrare minim 2 săptămâni