Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor S-Press PLUS cot sertizare FE 16-R3/8"

GF Uponor S-Press PLUS cot sertizare FE 16-R3/8"
Partea nr.1070531

Detalii articol

Dimensiuni

Lungimea unității articolului45
Lățimea unității articolului21.9
Înălțimea unității articolului38.1
Item_UOMbuc
Greutatea unității articolului0,054

Measurements

Lungime (l1)27,3
Z216,7
File_masculin_R3/8
z112,5
Lungime (l2)36,5

Packaging

Ambalaj GTIN06414905634972 06414905424207 06414905294794
Cantitate ambalare20 80 7680
Greutate ambalaj1,118 4,672 473,512
Înălțimea ambalajului89 95 714
Lățimea ambalajului67 179 800
Lungimea ambalajului176 277 1200
Tip ambalajBase_Box Box Pallet
Volumul ambalajului0,001049488 0,004710385 0,68544

Product code

Item no LVI1720193
Item no EAN6414905218516
Item no GF35001070531
Item no RSK1896533
Item no GTIN06414905218516
Item no NOBB55172021
Item no NRF5114458