Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor S-Press PLUS cot sertizare FE 25-R1"

GF Uponor S-Press PLUS cot sertizare FE 25-R1"
Partea nr.1070536

Detalii articol

Dimensiuni

Item_UOMbuc
Lungimea unității articolului67.9
Înălțimea unității articolului60.2
Greutatea unității articolului0,254
Lățimea unității articolului34

Measurements

Lungime (l1)43,3
Z222,7
z122
Lungime (l2)51,1
File_masculin_R1

Packaging

Ambalaj GTIN06414905279890 06414905424252 06414905279913
Cantitate ambalare5 40 1920
Greutate ambalaj1,307 10,716 533,28
Înălțimea ambalajului89 188 708
Lățimea ambalajului67 179 800
Lungimea ambalajului176 277 1200
Tip ambalajBase_Box Box Pallet
Volumul ambalajului0,001049488 0,009321604 0,67968

Product code

Item no RSK1896538
Item no GF35001070536
Item no NRF5114464
Item no EAN6414905218561
Item no NOBB55172074
Item no VVS045471315
Item no LVI1720198
Item no GTIN06414905218561