Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor S-Press PLUS racord sertizare FE 32-R1"

GF Uponor S-Press PLUS racord sertizare FE 32-R1"
Partea nr.1070509

Detalii articol

Dimensiuni

Înălțimea unității articolului38
Greutatea unității articolului0,134
Lățimea unității articolului38
Item_UOMbuc
Lungimea unității articolului57.5

Measurements

File_masculin_R1
Lungime (l2)28,3
LUNGIME_L57,5
Lungime (l1)14,5
z114,7

Packaging

Ambalaj GTIN06414905468270 06414905424047 06414905499205
Cantitate ambalare5 40 1920
Greutate ambalaj0,877 7,276 368,16
Înălțimea ambalajului89 188 708
Lățimea ambalajului67 179 800
Lungimea ambalajului176 277 1200
Tip ambalajBase_Box Box Pallet
Volumul ambalajului0,001049488 0,009321604 0,67968

Product code

Item no NRF5114435
Item no EAN6414905218295
Item no NOBB55171832
Item no VVS045481382
Item no LVI1720179
Item no GTIN06414905218295
Item no RSK1899418
Item no GF35001070509