Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor S-Press PLUS racord sertizare FI 32-Rp1"

GF Uponor S-Press PLUS racord sertizare FI 32-Rp1"
Partea nr.1070521

Detalii articol

Dimensiuni

Înălțimea unității articolului44
Item_UOMbuc
Lungimea unității articolului58
Greutatea unității articolului0,201
Lățimea unității articolului41

Measurements

LUNGIME_L58
Filet interior Rp1
z110,1
Lungime (l1)19,6
Lungime (l2)28,3

Packaging

Ambalaj GTIN06414905468379 06414905424139 06414905499304
Cantitate ambalare5 40 1920
Greutate ambalaj1,042 8,596 431,52
Înălțimea ambalajului89 188 708
Lățimea ambalajului67 179 800
Lungimea ambalajului176 277 1200
Tip ambalajBase_Box Box Pallet
Volumul ambalajului0,001049488 0,009321604 0,67968

Product code

Item no NRF5114447
Item no EAN6414905218417
Item no NOBB55171926
Item no RSK1899426
Item no GF35001070521
Item no VVS045482382
Item no LVI1720187
Item no GTIN06414905218417