Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor S-Press PLUS teu redus sertizare 32-20-32

GF Uponor S-Press PLUS teu redus sertizare 32-20-32
Partea nr.1039959

Detalii articol

Dimensiuni

Item_UOMbuc
Înălțimea unității articolului63.65
Greutatea unității articolului0,097
Lățimea unității articolului39.3
Lungimea unității articolului102

Measurements

Lungime (l1)51
Z222,7
Lungime (l3)51
z123,2
Lungime (l2)44
Z323,2

Packaging

Ambalaj GTIN06414905480043 06414905528738 06414905480067
Cantitate ambalare5 20 960
Greutate ambalaj0,524 2,373 137,894
Înălțimea ambalajului89 188 708
Lățimea ambalajului135 179 800
Lungimea ambalajului176 277 1200
Tip ambalajBase_Box Box Pallet
Volumul ambalajului0,00211464 0,009321604 0,67968

Product code

Item no RSK1807995
Item no NOBB55171722
Item no LVI1720716
Item no GTIN06414905228973
Item no NRF5114414
Item no EAN6414905228973
Item no VVS087443132
Item no GF35001039959