Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Smart țeavă pardoseală 16x2,0 640m

GF Uponor Smart țeavă pardoseală 16x2,0 640m
Partea nr.1086576

Detalii articol

Dimensiuni

Greutatea unității articolului0,092
Lățimea unității articolului16
Înălțimea unității articolului16
Item_UOMm
Lungimea unității articolului1000

Measurements

Diametrul exterior_do16
Grosimea peretelui_s2

Packaging

Ambalaj GTIN06414905284092 06414905284108
Cantitate ambalare640 1280
Greutate ambalaj59,88 144,76
Înălțimea ambalajului580 940
Lățimea ambalajului710 800
Lungimea ambalajului710 1200
Tip ambalajBox Pallet
Volumul ambalajului0,292378 0,9024

Product code

Item no VVS087414616
Item no LVI2022056
Item no GTIN07321500058081
Item no NRF1627395
Item no EAN7321500058081
Item no GF35001086576
Item no RSK2716764

Documents

Manual de instalare
377 B1090253

GF IM Uponor Smart press (1090253)