Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Smatrix Base PRO senzor cameră+RH

GF Uponor Smatrix Base PRO senzor cameră+RH
Partea nr.1087812

Detalii articol

Dimensiuni

Lățimea unității articolului55
Item_UOMbuc
Greutatea unității articolului0,022
Lungimea unității articolului55
Înălțimea unității articolului9

Measurements

LUNGIME_L55
Z Măsurarea w55
Z Măsurarea h9

Packaging

Ambalaj GTIN06414905285433 06414900570329 06414900570312
Cantitate ambalare1 90 2160
Greutate ambalaj0,048 4,82 128,18
Înălțimea ambalajului20 300 1050
Lățimea ambalajului90 300 800
Lungimea ambalajului100 400 1200
Material de ambalare (număr)20 20 -
Material de ambalare (scurt)PAP_C PAP_C -
Tip ambalajBase_Box Box Pallet
Volumul ambalajului0,00018 0,036 1,008

Product code

Item no VVS466258050
Item no RSK2987812
Item no NRF8361246
Item no EAN4021598149793
Item no GF35001087812
Item no LVI2025242
Item no GTIN04021598149793
Item no NOBB51974300

Documents

Ghid rapid
1 KB1120150

GF QG Uponor Smatrix Base (1120150)

Ghid rapid
23 KB1120133

GF QG Uponor Smatrix Base (1120133)

Manual de instalare şi de utilizare
1 KB1088247

GF IOM Uponor Smatrix Base PRO (1088247)

Declarație UE de conformitate
1 KB1132746

Uponor DoC Smatrix 1071651 INT (1132746)