Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Uni Pipe PLUS multistrat preiz. 16x2,0 blue 75m

GF Uponor Uni Pipe PLUS multistrat preiz. 16x2,0 blue 75m
Partea nr.1062181

Detalii articol

Dimensiuni

Lungimea unității articolului1000
Greutatea unității articolului0,143
Item_UOMm
Înălțimea unității articolului36
Lățimea unității articolului36

Measurements

Diametrul exterior_do136
Grosimea peretelui_s2
Diametrul exterior_do16
Grosimea peretelui_s110

Packaging

Ambalaj GTIN06414905412860 06414905412877
Cantitate ambalare75 450
Greutate ambalaj13,15 103,9
Înălțimea ambalajului787 1718
Lățimea ambalajului389 800
Lungimea ambalajului779 1200
Tip ambalajBase_Box Pallet
Volumul ambalajului0,238485397 1,64928

Product code

Item no VVS087481416
Item no LVI1720149
Item no GTIN04021598123526
Item no RSK2004929
Item no GF35001062181
Item no NRF5071201
Item no EAN4021598123526