Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Wipex flanșă pt. racord cu colier F50/4-125/G2

GF Uponor Wipex flanșă pt. racord cu colier F50/4-125/G2
Partea nr.1018362

Detalii articol

Dimensiuni

Lungimea unității articolului165
Greutatea unității articolului3,028
Lățimea unității articolului165
Item_UOMbuc
Înălțimea unității articolului22

Measurements

Z Măsurarea k125
Filet_cilindric_G2
Diametrul exterior_do165

Packaging

Ambalaj GTIN06414905437924 06414905446742 06414905490721
Cantitate ambalare1 4 192
Greutate ambalaj3,043 12,337 617,19
Înălțimea ambalajului25 145 700
Lățimea ambalajului168 255 800
Lungimea ambalajului168 272 1200
Tip ambalajPlastic_Bag Box Pallet
Volumul ambalajului0,0007056 0,0100572 0,672

Product code

Item no VVS087844050
Item no GF35001018362
Item no LVI1938150
Item no GTIN07331541099325
Item no NRF8360754
Item no EAN7331541099325
Item no RSK2410648
Item no NOBB41946145

Status

MTO (longer delivery times)Articol disponibil la cerere, timp de livrare minim 2 săptămâni

Documents

Manual de instalare
1 KB1068123

GF IM Uponor Wipex base part (1068123)

Raport de instalare
159 B1133508

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133508)

Raport de instalare
117 B1133496

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133496)