Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Wipex niplu rotativ G2-G1 1/4

GF Uponor Wipex niplu rotativ G2-G1 1/4
Partea nr.1045458

Detalii articol

Dimensiuni

Item_UOMbuc
Greutatea unității articolului1,023
Înălțimea unității articolului69
Lungimea unității articolului75
Lățimea unității articolului75

Measurements

Lungime (l1)16
Filet_cilindric_G1 1/4
LUNGIME_L67,8
Filet_cilindric_G12
z127
Lungime (l2)24,8

Packaging

Ambalaj GTIN06414905459520 06414905448302 06414905492756
Cantitate ambalare1 10 600
Greutate ambalaj1,027 10,496 638,8
Înălțimea ambalajului71 145 700
Lățimea ambalajului77 255 800
Lungimea ambalajului77 272 1200
Tip ambalajPlastic_Bag Box Pallet
Volumul ambalajului0,000420959 0,0100572 0,672

Product code

Item no RSK2410704
Item no LVI1937003
Item no GTIN07331541201780
Item no GF35001045458
Item no NRF8360804
Item no EAN7331541201780
Item no VVS087534166

Status

MTO (longer delivery times)Articol disponibil la cerere, timp de livrare minim 2 săptămâni

Documents

Manual de instalare
1 KB1068123

GF IM Uponor Wipex base part (1068123)

Raport de instalare
159 B1133508

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133508)

Raport de instalare
117 B1133496

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133496)

Certificat de aprobare
628 B1121548

UPONOR CER WIPEX FIT MECH INSP Nr. 10 CRSPB RO RO (1121548)