Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Wipex racord colier de strângere 25x2,3-G1

GF Uponor Wipex racord colier de strângere 25x2,3-G1
Partea nr.1018328

Detalii articol

Dimensiuni

Înălțimea unității articolului46
Lungimea unității articolului42
Greutatea unității articolului0,19
Item_UOMbuc
Lățimea unității articolului40

Measurements

Lungime (l2)21
LUNGIME_L47
Filet_cilindric_G1
Grosimea peretelui_s2,3
Lungime (l1)12
z114

Packaging

Ambalaj GTIN06414905259588 06414905259601
Cantitate ambalare1 40
Greutate ambalaj0,198 8,1
Înălțimea ambalajului48 145
Lățimea ambalajului42 250
Lungimea ambalajului44 268
Tip ambalajPlastic_Bag Box
Volumul ambalajului0,000088704 0,009715

Product code

Item no VVS087883025
Item no NOBB41947273
Item no LVI1932025
Item no GTIN07331541099981
Item no GF35001018328
Item no NRF8362404
Item no EAN7331541099981
Item no RSK2410664

Documents

Raport de instalare
159 B1133508

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133508)

Raport de instalare
117 B1133496

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133496)

Informații tehnice
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)