Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

DECIBEL koleno 50 45 DEG

DECIBEL koleno 50 45 DEG
Del št.1000201

Detajli izdelka

Dimenzije

Širina enote artikla63
Višina enote artikla118
Item_UOMkos
Teža enote artikla0,061
Postavka Dolžina enote85

Measurements

Z Meritev ALPHA45
Z214
Z Merjenje d50
Dolžina (l1)46
z112
Z meritev m44

Packaging

Dolžina embalaže400 1200
Embalaža GTIN06414905297818 06414905297825
Embalaža Volumen0,018792 1,06464
Količina pakiranja20 960
Širina embalaže290 800
Teža embalaže1,29 71,92
Višina embalaže162 1109
Vrsta embalažeBase_Box -
Vrsta pakiranja-Pallet

Product code

Item no VVS186254050
Item no LVI2408008
Item no GTIN06414908479440
Item no NOBB52951973
Item no RSK2749514
Item no NRF2217837
Item no EAN6414908479440